O PENZIONU

Okolí Dobíka

Zima i léto na Šumavě

V zimě je Dobík svou polohou nedaleko hranic s Rakouskem předurčen k lyžování v rakouských střediscích Sternstein (15 min) a Hochficht (40 min).

V létě naopak oceníte dlouhé kilometry udržovaných cyklostezek v okolí Lipna, které vás budou inspirovat k dalším a dalším cyklotoulkám, při kterých si můžete vychutnat třeba výhled na dechberoucí panorama Alp.

Kde vás ubytujeme?
Máme pro vás připravené příjemné 2 – 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kompletně vybavený prostorný apartmán o rozloze 70 m2.

Restaurace
Na jídle si na Pasečné dáváme záležet a připravujeme ho převážně z lokálních surovin. Den u nás začíná pořádnou snídaní, kterou podáváme formou bufetu.  Během dne je hladovým i mlsným hostům k dispozici bistro v areálu penzionu, nebo je otevřená restaurace (podle sezóny). V rámci ubytování je možné objednat večeře. A při večerním posezení u dobrého vína či piva je možné objednat sýry a další dobroty. Samozřejmě se u nás můžete těšit i na sezónní gurmánské zážitky, jako jsou třeba zvěřinové či husí hody.

Firemní akce, oslavy, školy v přírodě

Pro školy či sportovní kluby nabízíme možnost škol v přírodě, zimních i letních soustředění, lyžařských či cyklistických pobytů.

Můžete u nás také prožít svůj svatební den, rodinnou oslavu či firemních akci. Prostory penzionu a jeho okolí jsou vhodné pro pořádání školení, teambuildingů apod.

Pokud u nás chcete uspořádat některou z výše uvedených akcí, kontaktujte nás na čísle +420 777 133 801 , připravíme vám nabídku podle vašich představ.