PRO ŠKOLY

Ideální místo pro pořádání škol v přírodě, adaptačních kurzů i lyžařských, cyklistických a vodáckých výcviků

Náš penzion se nachází uprostřed panenské přírody nedaleko Lipna nad Vltavou, v těsné blízkosti státní hranice s Rakouskem. V uzavřeném areálu naleznete krom penzionu s restaurací i venkovní klubovnu a volejbalové hřiště, to vše obklopené pastvinami a lesy. Díky své poloze a uspořádání se jedná o místo ideální pro pořádání škol v přírodě, adaptačních kurzů i lyžařských, cyklistických a vodáckých výcviků.

Penzion je na velkém oploceném pozemku s možností volného pohybu na travnaté ploše, včetně využití volejbalového hřiště. V letních měsících je možnost grilování a posezení u ohně. Pro společenské účely je k dispozici venkovní klubovna s krbem a posezením.

Kromě vycházek do lesa a sportovních her v areálu se od jara do podzimu nabízí turistika cyklistika (penzion leží na křižovatce 2 cyklostezek a žlutě značené turistické trasy) a nepřeberné množství vodních sportů v nedaleké lipenské přehradě či na řece Vltavě. V zimě je možné sjezdové i běžecké lyžování v nedalekých areálech Lipno nad Vltavou anebo Sternstein a Hochficht v Rakousku. V chladných měsících se bruslí i běžkuje na udržované vodní nádrži Lipno.

DOBÍK | PASEČNÁ
20220129_195627

Ubytování a stravování

K dispozici je 23 pokojů s kapacitou 63 lůžek a s možností přistýlek. Jednoduše a prakticky zařízené  2- 4 lůžkové pokoje (některé s balkony) mají vlastní sociální zařízení, televizi, některé sedačku a lednici.

Součástí areálu je také oddělený prostor pro skladování kol a sportovního náčiní, sklepní prostory pro skladování lyží a lyžáků. V budově je pingpongový a kulečníkový stůl, místnost se společenskými hrami a knihovnou. Nabízíme možnost využití sauny.

V restauraci je možné stravování formou polopenze i plné penze, restaurace je zároveň během pobytu k dispozici jako učebna. Jídelní lístek ušijeme na míru věku a potřebám dětí, včetně možnosti přípravy svačinových balíčků na výlety. V době lyžařských kurzů lze obědy domluvit přímo v lyžařských areálech v Čechách i Rakousku.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na čísle +420 777 133 801 nebo e-mailu ddobik@seznam.cz. Rádi s vámi probereme vaše požadavky a připravíme nabídku podle přání.