PRO FIRMY

Firemní akce a oslavy

Pro větší skupiny či firmy pořádáme teambuildingy, firemní akce nebo rodinné oslavy na přání již od počátku provozu penzionu Dobík na Lipně. Díky našim dlouholetým zkušenostem si můžete jakoukoliv akci plně vychutnat.

Dle Vašeho přání zorganizujeme firemní večírek, výjezdní poradu, oslavu každé významné události, venkovní firemní akce či teambuilding včetně zajištění zajímavého programu v regionu Lipno nebo Böhmerwald v nedalekém Rakousku.

Mezi našimi hosty je velmi oblíbené venkovní grilování selete, zabijačkové hody či rauty, které zajišťujeme sami z naší domácí kuchyně, stejně jako sladké zákusky a dorty. Pro větší skupiny rádi zorganizujeme i oslavy narozenin nebo rodinné sešlosti.

Grilování
Pasečná Open 2010

Ubytování pro firemní akce

Kromě ubytování a občerstvení na jednom místě firmy jistě ocení náš oddělený salónek s akustickým stropem, kde lze promítat prezentace či udělat přednášku. Lipno, a zejména jeho nedotčený západní břeh, je ideální pro skupinové sportovní aktivity. Přijeďte se přesvědčit! Penzion Dobík u Pasečné nedaleko Přední Výtoně se na Vás těší.