PRO FIRMY

Ideální místo pro pořádání sportovních, pracovních a teambuildingových pobytů

Dobík Pasečná je penzion v n.v. 827m v CHKO Šumava. Nachází se uprostřed panenské přírody, nedaleko Lipna nad Vltavou a v těsné blízkosti státní hranice s Rakouskem. Vzhledem ke své poloze a uspořádání je ideálním místem pro pořádání sportovních, pracovních a teambuildingových pobytů.

Unikátní přírodaširoké spektrum sportovního vyžitídobré jídlo a potřebné podmínky pro práci. To vše u nás najdete.

Penzion stojí na velkém oploceném pozemku s vlastním volejbalovým hřištěm a neplaceným soukromým parkovištěm. V letních měsících je možnost grilování posezení u ohně. Pro společenské účely je k dispozici venkovní klubovna s krbem.

Součástí areálu je také uzamykatelný prostor pro uskladnění kol a sportovního náčiní, sklepní prostory pro skladování lyží a lyžáků. V budově najdete pingpongový kulečníkový stůl, místnost se společenskými hrami. Pro regeneraci je k dispozici finská sauna. Najdete u nás i projektovou kancelář s technickým vybavením (kopírka, scanner, internetové připojení, zasedací místnost atd.), v případě potřeby jsme schopni její kapacitu navýšit.

dobik-penzion-mensi-98-of-125
3e926aac-1679-4797-8423-db9abe10c2dd

Ubytování a stravování

Ubytovat se můžete ve 23 pokojích s kapacitou 63 lůžek a s možností přistýlky. Všechny z našich 2- 4 lůžkových pokojů disponují vlastním sociálním zařízením, televizí a wifi připojením. V nadstandardních pokojích naleznete navíc sedací soupravu a lednici. Dále je k dispozici rodinný apartmán a samostatný byt.

Rádi vám zajistíme stravování formou polopenze či plné penze v restauraci, která může být k dispozici pouze pro vaši společnost. Samozřejmě není problém domluvit se i na občerstvení mimo restauraci, ať už ve formě balíčků s sebou, venkovního rautu, grilování. Budete-li mít zájem, zajistíme i doprovodný kulturní program (DJ, živá hudba atd.).

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na čísle +420 777 133 801 nebo e-mailu ddobik@seznam.cz. Rádi s vámi probereme vaše požadavky a připravíme nabídku podle přání.