RESTAURACE

Restaurace penzionu Dobík

Na jídle si na Pasečné dáváme záležet a připravujeme ho z kvalitních a čerstvých sezónních a lokálních surovin.

Den u nás začíná pořádnou snídaní, kterou podáváme od 8 – 10h formou studeného bufetu. Samozřejmostí je kvalitní káva a obsluha vám na požádání připraví míchaná vajíčka nebo třeba párečky s hořčicí.

V sezóně běžek a dovolených bývá restaurace otevřená  přes den pro veřejnost a nabízí k obědu i večeři jídla a la carte. Otevírací doba bývá aktualizovaná na našich sociálních sítích.

Večeře podáváme v útulné restauraci. Můžete si vybrat buď z nabídky a la carte nebo si k ubytování objednat polopenzi (k výběru  2 hlavní jídla).  A při večerním posezení u dobrého vína či piva je možné objednat sýry či uzeniny na prkénku s kvalitním vínem. Samozřejmě se u nás můžete těšit i na sezónní gurmánské zážitky, jako jsou třeba zvěřinové či husí hody.

Od 2.12.2022 – 18.3.2023 je v ceně ubytování již zahrnutá polopenze v podobě snídaně formou studeného a teplého bufetu a večeře formou rautu (od 18:00 – 20:00h). Večerní nápoje nejsou zahrnuté v ceně

V případě, že počet ubytovaných osob klesne pod 20 hostů, vyhrazujeme si právo změnit večeři na servírovanou formu o dvou chodech ( předkrm nebo polévka a výběr ze dvou hlavních jídel dle vašeho výběru z naší nabídky).

Klubovna

Krom restaurace u nás najdete i útulnou klubovnu s krbem. Nachází se v samostatném objektu a její kapacita je 40 osob. Můžete si ji pronajmout třeba na oslavy narozenin a další soukromé akce.

Najdete v ní dvě místnosti, sociální zařízení, bar s výčepem a kávovarem, lednici. Součástí je i venkovní posezení s ohništěm a udírnou.  V rámci pronájmu klubovny je samozřejmě možné sjednat i catering s obsluhou.
V případě zájmu o pronájem nás prosím kontaktujte na čísle +420 777 133 801 nebo e-mailu ddobik@seznam.cz.