RESTAURACE

Restaurace penzionu Dobík

Na jídle si na Pasečné dáváme záležet a připravujeme ho převážně z lokálních surovin.

Den u nás začíná pořádnou snídaní, kterou podáváme formou bufetu. Samozřejmostí je kvalitní káva a obsluha vám na požádání připraví míchaná vajíčka nebo třeba párečky s hořčicí.

V sezóně běžek a dovolených bývá restaurace otevřená  přes den pro veřejnost a nabízí jídla a la carte. Otevírací doba bývá aktualizovaná na našich sociálních sítích.

Večeře podáváme v naší restauraci. Můžete si vybrat buď ze sezónní nabídky, nebo si k ubytování v rámci polopenze objednat večeři o dvou chodech.  A při večerním posezení u dobrého vína či piva je možné objednat sýry či uzeniny na prkénku. Samozřejmě se u nás můžete těšit i na sezónní gurmánské zážitky, jako jsou třeba zvěřinové či husí hody.

Klubovna

Krom restaurace u nás najdete i útulnou klubovnu s krbem. Nachází se v samostatném objektu a její kapacita je 40 osob. Můžete si ji pronajmout třeba na oslavy narozenin a další soukromé akce.

Najdete v ní dvě místnosti, sociální zařízení, bar s výčepem a kávovarem, lednici. Součástí je i venkovní posezení s ohništěm a udírnou.  V rámci pronájmu klubovny je samozřejmě možné sjednat i catering s obsluhou.
V případě zájmu o pronájem nás prosím kontaktujte na čísle +420 777 133 801 nebo e-mailu ddobik@seznam.cz.