REFERENCE

Přečtěte si reference našich zákazníků

Nemůžete se rozhodnou? Třeba Vám pomůžou komentáře našich zákazníků. Byli jste u nás ubytovaní a rádi byste sdělili své dojmy? Určitě nám je napište a dejte to vědět ostatním!


Default Avatar75
Miroslava Fraňová

Tento rok sme sa rozhodli pre letnú dovolenku na Lipne v Penzionu Dobík. Veľmi sa nám páčilo - komfortné ubytovanie, vynikajúca strava, perfektný personál... Odporúčame hlavne pre rodiny s deťmi ( možnosť využiť detské ihrisko, prechádzky, živé zvieratá...). Určite sa sem ešte vrátime. Ďakujeme. Fraňovci, Krajňákovci z Trenčína (Slovensko)

Default Avatar75
Hana a kamarádi sportovci

Jsme přátelé Šumavy a jižních Čech. Hledali jsme, až jsme našli tohle krásné a klidné místo tady v Pasečné u „Dobíka“ za Lipnem naším „malým mořem“. Tento nový penzion má všechny přednosti, být od všeho daleko a přitom blízko! V okolí krásné houbové lesy, cyklotrasy až před dům a koupání na plážích Lipna. Historie Českého Krumlova a Vyššího Brodu nadosah. Za golfem to také vůbec nebylo daleko. V zimě jsme si zalyžovali nedaleko na sjezdovkách, vytáhli jsme i běžky, protože trasy kolem Lipna byly protaženy. Zážitkem bylo i bruslení po hladině Lipna. Pivo nám také chutnalo. Na pokojích je všechno účelové a ještě to voní novotou J. Určitě se sem budeme rádi vracet!

Default Avatar75
Marcínovi

V penzionu Dobík jsme byli vždy velmi spokojeni a to jak v zimě, tak i v létě. Ubytování skvělé, výhledy úžasné, personál vždy perfektní. Z nepřeberného množství tipů na výlety jsme jich několik vyzkoušeli: v zimě lyžařský areál a bruslařskou dráhu na Lipně, v létě výlety na kole po celé Šumavě, koupání a plavení se na plachetnici po Lipně a po celý rok procházky v nejbližším okolí, které jsou každý den a každou hodinu jiné a velmi půvabné (což bylo obzvlášť příjemné při uspávání naší malé dcerušky v kočárku). Náš 6-letý syn si pod slovem Šumava vždy bezpečně vybaví Pasečnou a pokaždé se sem velmi těší. Děti jsou zde celý den v neustálém pohybu a vždy se zde najde pro ně stejně starý kamarád. Co dodat? V srpnu se sem chystáme znovu. Lenka, Zdeněk, Honzík a Verunka

Default Avatar75
Jiří Novák s rodinou

V pensionu Dobík jsme zažili nádhernou dovolenou na Šumavě. Čerstvě zrekonstruovaný hotýlek byl skvěle zařízen, pokoje a společné prostory pensionu byly krásné a útulné. Během dovolené jsme podnikali celou řadu cyklistických výletů po okolí, většinu z nich nám doporučili přímo v pensionu. Na Šumavu jezdíme na kole s celou rodinou velice často a rádi a pension Dobík patří k nejkrásnějším a nejlépe situovaným pensionům, které jsme zatím navštívili. Jistě se tam někdy vrátíme.

Default Avatar75
Sven – Leipzig

Die idyllische Lage der Pension im Wald und etwas abgelegen vom üblichen Urlaubsstress hat uns sehr gut gefallen.Besonders zu erwähnen ist die Freundlichkeit aller Mitarbeiter der familiär geführten Pension.Das Zimmer war sauber und sehr schön eingerichtet.Wir hatten Halbpension dazu gebucht und waren mehr als zufrieden.Die Pension hat uns sehr überzeugt und ist sehr zu empfehlen.

Default Avatar75
Aleš Mazel

V penzionu Dobík jsme strávili krásných pět dní na Šumavě, ubytování bylo krásné a čisté, všude klid, výborné jídlo,velice ochotný personál, krásná panenská příroda a pan majitel vždy dokázal poradit co pěkného v okolí navštívit.Snad jen jedinná malá připomínka, že večeře by se mohly podávat minimálně o hodinu dříve. Určitě tento penzion ještě někdy navštívíme. Rodina Mazlova, Jižní Morava

Default Avatar75
Martin Doležal

V penzionu Dobík jsou moc příjemní a ochotní lidé. Je čistý a na velice klidném místě. Jídlo je dostačující a v penzionu je místní obsluha velice příjemná. Co oceňuji je absence signálu pro mobilní telefony v penzionu a tudíž opravdový klid na dovolenou. Telefonovat musíte prostě venku. Zlepšit by se však mohla dostupnost signálu pro internet. Jinak jsme byli maximálně spokojeni a určitě přijedeme znovu. Martin Doležal Krkonoše

Default Avatar75
Jaroslav Kožusník

Strávili jsme s rodinou prodloužený víkend na penzionu Dobík a jako vždy jsme byli velmi spokojeni. Jako Vždy nás překvapili něčím novým. Nyní jsme velmi ocenili čerstvou zeleninu s bio zahrádky jejíž produkty jsme mohli každý den ochutnávat. Dále pak oslíka, další přírůstek do bio farmičky, ze kterého byly naše děti nadšeni. Jen tak dál. Jarda a Martina Kožušníkovi

Default Avatar75
Martina Návojová

Fantastický prodloužený víkend. Výborná česká kuchyně.výborná cyklistika. O prázdninách jsme zpět

Default Avatar75
Pavel Reind

Prodlouženy víkend byl nádherný .klapło i počasí .Sešla se skvělá parta.Doufám ,že dostaneme pozvánku na zabijačku V Praze Pavel Reindl 16.6.2013

Default Avatar75
Hana Mušáková

Chtěla bych se podělit o čerstvou zkušenost z prodlouženého pobytu v Penzionu Dobík. Dobík nám byl doporučen našimi známými a musím říci, že v žádném případě nelitujeme. Velmi příjemné ubytování v jednoduše, ale vkusně ( dřevo je dřevo ) zařízených pokojích s koupelničkou a WC. Děti byly (jak jinak ) nejvíce nadšeni osazenstvem biofarmičky, která sem také patří. Oslík je super, ovce, slípky atd.. Bezvadně jsme si tu za těch pár dnů odpočinuli a vřele doporučuji všem, kteří chtějí alespoň na chvíli vypnout a kochat se, stále ještě, zdejší šumavskou přírodou.Na srpen chystáme kola nebo golfík a houbařskou invazi.Ještě jednou DÍKY!!!!!! Hana a Milan z Brna

Default Avatar75
Mgr. Zuzana Krajňáková

Strávili sme týždeň v penzióne Dobík. Fantastická domáca kuchyňa, čisté ubytovanie, detský kútik, veľmi ochotný personál a milí pán domáci! Skrátka všetko super. Dovolenku v Dobíku odporúčam ľudom, ktorí bažia po božskom kľude a túžia sa zobúdzať spevom vtáčikov. Na svoje si prídu turisti i cykloturisti, motorkári. Cestou k penziónu si môžete v lese nazbierať čučoriedky. Krásna príroda, okolie. Odporúčam!

Default Avatar75
František Soukup

Děkuji personálu Dobík za krásně prožitý víkend. Děkuji za příjemnou obsluhu, za bezedný výčep :-)) a krásné a velice příjemné ubytování.

Default Avatar75
Tomáš Ivančák

Strávil jsem s dětmi na penzionu 1 týden. Dobře vybavené pokoje, výborná a pestrá neustále se lepšící kuchyně, sportovně založený majitel ochotný naslouchat připomínkám i přáním klientů a sehraný tým spolupracovníků nedaleko krásného Lipna vytvářejí atmosféru i prostředí, kde si i ideálně odpočinete a kam se budete vždy rádi vracet.

Default Avatar75
Kája

Děkuji všem zaměstnancům pensionu Dobík za super služby, výbornou kuchyni, přátelský přístup, krásné okolí. Nikde jsme se nevyspali tak jako na Dobíku. Super místo na odpočinek v lese, porce výborného jídla královské, neskutečně dobré pivo, absolutně nabíjející snídaně, kdy kolem Vás sedí na čtyřicet šťastných lidí. Absolutně nelitujeme, že jsme nebyli Lipnu blíže, kouzlo má i blízkost rakouských hranic, lákajících k výletu, do skoro jiného světa, jen dva kilometry po silnici, všude krásná příroda, kravičky, maliny, vůně mrvy, jak se to na pořádný horský penzion sluší a patří. Ještě jednou velké díky, absolutní spokojenost. Vřele doporučujeme všem. Byli jsme i svědky, kdy pro nával museli zaměstnanci Dobíku posílat potencionální klienty jiným zdánlivě bližším pensionům pro úplnou naplněnost podniku. Díky moc.

Default Avatar75
Tomáš Faltýnek

Pro 6 dní strávených tuto zimu v penzionu Dobík mám jen slova chvály - perfektně fungující penzion - výborná kuchyně - prima pan majitel - milí a ochotní všichni další, které jsme tu potkali - na "kopec" do Rakouska (který je na rozdíl od Kramolína na Lipně bez front) je to opravdu autem jen kousek - prakticky neexistující signál mobilního operátora (žádného ani rakouského). To jsou ideální podmínky pro aktivní ODPOČINEK! Myslím, že jsme tu našli místo, kam se budeme rádi vracet. Snad jen sněhu jsme si mohli přát trochu více, na běžky přímo od chalupy to letos nebylo - o důvod víc to vyzkoušet příště ? Děkujeme!

Default Avatar75
Kateřina

Děkujeme personálu penzionu za skvěle strávenou dovolenou! Všechno klapalo na jedničku, počasí vyšlo taky, děti byly spokojené a večer vždy unavené ;-), jídlo výborné, prostě nemáme připomínek a rádi přijedeme znovu.

Default Avatar75
Lukáš

V penzionu Dobík jsme s přítelkyní strávili tři noci, de facto prodloužený víkend, s cílem lyžování na Hochfichtu. Vše klaplo dobře. Trochu překvapivě jsme byli v penzionu úplně sami, ale i přesto se nám pan majitel i jeho kolega věnovali se vší vstřícností. Výtečnou kuchyni uváděnou níže můžeme jen potvrdit. Takový pozitivní přístup k vykonávání pohostinství by si mohli vzít za vzor i mnozí "renomovanější" provozovatelé. Děkujeme